Milžu fanu kovboju fanu sitieni pa seju, kamēr MNF kliedz 'I Love It'

Cowboys vs Giants Pirmdienas nakts futbols

Getty Image / Elsa

Ņujorkas milži tika piekauti mājās Pirmdienas nakts futbols pēc viņu divīzijas konkurenta Dalasas Kovbojiem. Dem Bojzs sezonā pārcēlās uz 5-3 (4-0 DIV) un sēdēja NFC East pirmajā vietā priekšā Filadelfijas Eagles 5-4 (1-1 DIV).

Tas bija diezgan konkurētspējīgs pirmais puslaiks, kad kovbojiem un milžiem pēc pirmās ceturtdaļas bija neizšķirts 3: 3, bet puslaika vidū kovbojiem līdz 13: 12. Lietas palika tuvu trešdaļai, kur abām komandām izdevās gūt tikai vārtus, bet Kovbojiem 4. vietā pielika kāju uz gāzes pedāļa un trīs reizes izdarīja piezemējumus, lai uzvarētu spēlē ar 37-18.

Tribīnēs viens Ņujorkas fans, šķiet, iemiesoja galējās ciešanas, ka šajā sezonā (un arī pagājušajā) bija Giants fans. Viņš visu laiku veica sitienus pa kovboju faniem tribīnēs, vienlaikus kliedzot “I LOVE IT” ar kādu fonā, kurš čivina par to, kā kovboji sūkā.

Klips beidzas, pirms mēs redzam iesaistīto drošību, un tas sākas pēc tam, kad mēs redzam cīņas sākumu. Tāpēc nav skaidrs, kas ko iedvesmoja un kā viņi sāka sitienus tribīnēs. Nav arī skaidrs, vai tajā ir iesaistīts kāds alkohols, bet tā ir NFL spēle, tā, tāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāYāāāāāāāāāāāāāā''''nepilda tukšumus

Es nevaru teikt, ka es kādreiz būtu redzējis, kā līdzjutējs uzvarēja cīņā, nemetot / nenolaižot vienu sitienu, bet es patiešām domāju, ka Giants līdzjutējs aizgāja no tā uzvarētāja. Vismaz es iedomājos, ka NY fanam bija atļauts palikt savās vietās, un šie Cowboys fani, iespējams, ieguva zābaku, bet man par to nav pierādījumu, es tikai spekulēju.

Pirmā Giants spēle, uz kuru es jebkad devos Ņujorkā, bija pēdējā sezona vecajā stadionā, un mēs sēdējām pašā pēdējā rindā. Tas bija Milži-Ērgļi. Es tajā naktī redzēju trīs cīņas un katrs. viens. laiks. tā bija cīņa starp Giants / Eagles fanu un kādu puisi, kurš valkāja Cowboys kreklu. Kāpēc šie puiši valkāja kovboju kreklus, kad viņu komanda pat nespēlēja? Kas zina, bet es domāju, ka varbūt šīs cīņas ir pārmērīgas.

Zibspuldze uz priekšu manai otrajai Giants spēlei. Šoreiz tas bija Giants-Buccaneers. Atkal vienīgā cīņa, ko redzēju tribīnēs (šoreiz tikai viena), ietvēra puisi, kurš jaunajā Met Life stadionā valkāja Cowboys kreklus.

Nav tā, ka Giants fani ir bars Billija Badasses. Kā Bucs fans es nekad nejutos tā, it kā kāds sāktu sūdīties ar mani. Bet kaut kas no Cowboys krekla valkāšanas Meadowlands, kas, domājams, patiešām aizrauj Ņujorkas līdzjutējus.